EN | TRGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
marcegaglia specialties Turkey
marcegaglia-your-steel-partner-worldwide
 

Dekorasyon ve yapısal amaçlı borular: çelik yapı mükemmellik demektir

Mekanik özellikler, estetik değerler ve dayanıklılık: paslanmaz çelik çağdaş mimari için tercih edilen çevre dostu bir malzemedir.

Çelik, orijinal özelliklerinden hiçbirini kaybetmeden çok kez kullanılabilen %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Yaşam döngüsü potansiyel olarak sonsuzdur ve sürdürülebilir teknolojilerin ve yeşil ekonominin gelişmesine yardımcı olur.

Dekoratif ve yapısal amaçlar için kullanılan paslanmaz çelik, genellikle modern binaların ve konutların son derece önemli bir bileşeni olarak görülen yüzyılın en yaygın inşaat malzemelerinden biri haline gelmiştir.

Marcegaglia Türkiye, Ergene, Tekirdağ'da (Türkiye) bulunan tesisleri ile dekoratif ve yapısal amaçlı paslanmaz çelik yuvarlak boru ve kutu profiller üretmektedir.

Paslanmaz çelik boru ve profiler dekoratif olmakla birlikte, aynı zamanda kesilmesi, kaynaklanması ve işlenmesi kolay, korozyona karşı da dayanıklıdır.

EN 10296-2 (ASTM A554) üretim standardına uygun olarak üretilen boru ve profiller dekoratif ve yapısal uygulamalar için kullanılırlar. 

Marcegaglia Türkiye, 2019 yılında Türk Standartları Enstitüsü’nün hayli önemli TS EN 10296-2:2006 standartlarına uygunluk belgesini aldı.

Sertifika, Marcegaglia Türkiye’nin ürettiği yuvarlak kesit paslanmaz çelik dikişli boruların mekanik ve genel mühendislik anlamında uygunluğunu ve standardın gerekli testlerini ve spesifikasyonlarını karşıladıklarını belirtir

Sertifikasyonun kapsamı, 1.4301 (AISI 304), 1.4307 (AISI 304L), 1.4401 (AISI 316), 1.4404 (AISI 316L) standartlarına göre yapılmış dış çapı 15.9 mm'den (dahil) 63,5 mm’ye (dahil) kadar olan yuvarlak kesitli paslanmaz çelik dikişli borulardır.

Marcegaglia Türkiye’nin ürün yelpazesini keşfedin.

Daha fazla bilgi için

MARCEGAGLIA Türkiye Satış Ofisi
tel +90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Share on:

<< HOME
 
 
  term of use | privacy policy | cookie policy | P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa 

Gündemimizi takip etmek ister misiniz?

Evet

Marcegaglia Tr'den bilgilendirici mesajlar almayı ve gizlilik politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Hayır

Hayır, ilgilenmiyorum.

-