EN | TRGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
marcegaglia specialties Turkey
marcegaglia-your-steel-partner-worldwide
 

Marcegaglia Türkiye için yeni bir lazer kesim makinesi

Marcegaglia Türkiye, üretim birimi paslanmaz çelik dikişli, yuvarlak ve kutu profil boru imalatına adanmış, Marcegaglia üretim zincirinin bir parçasıdır ve dünya çapında Marcegaglia Specialties ağının içinde yer almaktadır.

Üretim alanı 43.000 metrekarelik bir yüzeye yayılarak, yılda 12.000 ton üretim kapasitesine ve hem ticari hem de üretim düzeyinde 65 çalışana sahiptir.

Marcegaglia Türkiye, yeni bir lazer boru hattı kurarak yerel üretim yelpazesini endüstriyel ve süt ürünleri sektörlerindeki uygulamalara yönelik genişletiyor.

Makine, Marcegalia Türkiye planının ikinci aşaması için tasarlanmış ilk makinedir ve daha fazla makinenin kurulması planlanmaktadır.

Bu makine ile birlikte Marcegaglia Türkiye, 12 ila 63,5 mm boyutları aralığında tüpler üretmeyi planlıyor. Bu üretim EN10217 / 7 ve EN 10357 (gıda ve süt ürünleri) gibi endüstriyel uygulamalar için olacaktır.

Şirket ayrıca ısı eşanjörleri skalasını genişletmek için ileride bu hatta bir de ısıl işlem ünitesi kurmayı planlıyor. Ünitenin kapasitesi yıllık 3000 ton olacak.

Daha fazla bilgi için:

+90 . 216 510 3300

turkiye@marcegaglia.com

Share on:

<< HOME
 
 
  term of use | privacy policy | cookie policy | P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa 

Gündemimizi takip etmek ister misiniz?

Evet

Marcegaglia Tr'den bilgilendirici mesajlar almayı ve gizlilik politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Hayır

Hayır, ilgilenmiyorum.

-