EN | TRGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
marcegaglia specialties Turkey
 

Antonio Marcegaglia innovA’da şöyle dedi: Ast Terni ile ilgileniyoruz

Brescia’da düzenlenen çelik endüstrisine yönelik yenilik toplantısı innovA esnasında Başkan ve CEO Antonio Marcegaglia, Ast Terni’nin muhtemel alımına grubun ilgisi olduğunu ifade etti.

"ThyssenKrupp üst yönetiminin açıklamalarından anladığımız kadarıyla Ast Terni’nin olası elden çıkarılma işlemi başladığında, ki Terni fabrikası onların grubu için stratejik değildir, buna kesinlikle büyük bir ilgiyle yaklaşacağız."

"Büyük bir paslanmaz çelik tüketimimiz var. Terni bizim ana tedarikçimizdir. Diğer müşterilerle kıyaslandığında en önemli Terni müşterisi biziz ve paslanmaz çelik boruda lider konumdayız: bir dizi endüstriyel ve ticari sinerjiyi oluşturmak için gereken tüm özelliklere sahibiz ve İtalya ile Avrupa’daki ana faaliyetimiz kapsamındaki gelişim yolumuzda kendimizi bu yarış için yeterli görüyoruz. Henüz resmi bir muhatap olmadığı için şimdilik araştırıyor, düşünüp taşınıyoruz, ancak bu operasyonda olası ortaklıkları da hesaba katmıyor değiliz. Ne olursa olsun, bir grup olarak kesinlikle öncü bir rol oynamak istiyoruz."

Burada Antonio Marcegaglia'nın innovA’daki konuşmasını okuyabilirsiniz.

Share on:

<< HOME
 
 
  term of use | privacy policy | cookie policy | P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa 

Gündemimizi takip etmek ister misiniz?

Evet

Marcegaglia Tr'den bilgilendirici mesajlar almayı ve gizlilik politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Hayır

Hayır, ilgilenmiyorum.

-