/Stainless Steel/Müşteri talebine bağli prosesler

MÜŞTERI TALEBINE BAĞLI PROSESLER

İhtiyaçlara bağlı olarak, farklı mekanik ve estetik niteliklerle karakterize edilen yüksek kaliteli bir ürüne sahip olmak için uygulanacak işlem türünü seçmek mümkündür.

Fırçalama (180 Grid), paslanmaz ürünlere mükemmel bir şekilde homojen ve neredeyse iz bırakmayan bir yüzey verir. İşlem, aşındırıcı alüminyum oksit ve silisyum karbür granülleri ile emprenye edilmiş dokumasız sentetik elyaf malzemeler (naylon) kullanılarak yapılır.

İkinci bir seçenek, oksitlerin ve diğer pürüzlerin giderilmesi için çeşitli kumlarda aşındırıcı kayışların kullanılması sayesinde, tüm yüzeydeki pürüzlülük değerlerinin iyi bir homojenliğini ve iyi bir görünüm bitişini garanti eden Satin (320 Grid) yüzey işlemidir.

Son olarak, Ayna parlaklığında (600 Grid) yüzey , paslanmaz çelik ürünlerin son derece yansıtıcı olmasını, paslanmaz çeliğin parlatılmasıyla elde edilen çiziksiz bir görünüme sahip pürüzsüz yüzey olmasını sağlar. Ayna yüzeyin yararı, aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır ve estetik açıdan hoş bir yüzey kaplamasıdır. Bunun nedeni, aşındırıcı parçacıkları barındırabilecek derin çizikleri ortadan kaldıran cilalama prosedürüdür.

• Fırçalama: 180 Grid
• Satine: 320 Grid
• Ayna parlatma: 600 Grid

Marcegaglia Türkiye talep üzerine müşterinin ihtiyacına yönelik hizmet verebilmektedir.

Bilgi talebi

    Name*

    Email*

    Subject