Antonio Marcegaglia innovA’da şöyle dedi: Ast Terni ile ilgileniyoruz

26 Eylül, 2018

Antonio Marcegaglia innovA’da şöyle dedi: Ast Terni ile ilgileniyoruz

Brescia’da düzenlenen çelik endüstrisine yönelik yenilik toplantısı innovA esnasında Başkan ve CEO Antonio Marcegaglia, Ast Terni’nin muhtemel alımına grubun ilgisi olduğunu ifade etti.

“ThyssenKrupp üst yönetiminin açıklamalarından anladığımız kadarıyla Ast Terni’nin olası elden çıkarılma işlemi başladığında, ki Terni fabrikası onların grubu için stratejik değildir, buna kesinlikle büyük bir ilgiyle yaklaşacağız.”

“Büyük bir paslanmaz çelik tüketimimiz var. Terni bizim ana tedarikçimizdir. Diğer müşterilerle kıyaslandığında en önemli Terni müşterisi biziz ve paslanmaz çelik boruda lider konumdayız: bir dizi endüstriyel ve ticari sinerjiyi oluşturmak için gereken tüm özelliklere sahibiz ve İtalya ile Avrupa’daki ana faaliyetimiz kapsamındaki gelişim yolumuzda kendimizi bu yarış için yeterli görüyoruz. Henüz resmi bir muhatap olmadığı için şimdilik araştırıyor, düşünüp taşınıyoruz, ancak bu operasyonda olası ortaklıkları da hesaba katmıyor değiliz. Ne olursa olsun, bir grup olarak kesinlikle öncü bir rol oynamak istiyoruz.”

Burada Antonio Marcegaglia’nın innovA’daki konuşmasını okuyabilirsiniz.

Bi̇ze ulaşin

MARCEGAGLIA TURKEY
Satış Ofisi

Acıbadem Mahallesi,
Çeçen Sokak 25,
A Kule Blok, D120, K23
34660 Üsküdar,
İstanbul • Türkiye
phone +90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Subscribe to out Newsletter

Share on:

Comments are disabled.