Marcegaglia: Otomotiv endüstrisi için doğru ortağınız

9 Nisan 2020

Marcegaglia: Otomotiv endüstrisi için doğru ortağınız

Marcegaglia Türkiye, Ergene, Tekirdağ’da (Türkiye) bulunan tesisleri ile otomotiv endüstrisi için çeşitli paslanmaz çelik yuvarlak boru ve kutu profilleri üretmektedir.

Marcegaglia Türkiye, dünya çapında Marcegaglia Specialties ağının kilit karakterlerinden biridir: Yüksek Frekans kaynak teknolojisi üretimi ile Marcegaglia Türkiye, mevcut Marcegaglia üretim ağını (İtalya, Rusya ve Brezilya) genişleterek ithalata yönelik iç talebi ve yerli üretimle kaşılamayı hedefliyor.

Marcegaglia Specialties, müşterilerine özel çözümler, fiyat optimizasyonu ve kaliteli müşteri hizmetleriyle Avrupa ve küresel çelik pazarı için iyi bir referans oluşturur.

Otomotiv endüstrisinin inşa standartlarına göre tasarlanmış, ve pazardaki talep ve ihtiyaçlara göre son derece özelleştirilmiş bir çelik yelpazesi olan Marcegaglia Specialties, 1D ve 2D / 2B yüzeyli bobin ve levha içeren paslanmaz çelik üretimi sayesinde, otomotiv sanayi için ideal bir ortaktır.

Bu sektörde Marcegaglia, geniş çapta üretimini yaptığı egzoz sistemleri (manifoldlar, ön ve merkezi borular, esnek dişliler, katalizörler, susturucular, egzoz boruları) ve Hidroform uygulamaları için paslanmaz çelik dikişli boru üretiminde özel bir bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimi aynı zamanda, otobüs çerçeveleri için özel şekilli parçalar ve ticari araç endüstrisindeki diğer yapısal uygulamaların üretiminde de kullanılmaktadır.

Şirket ayrıca geniş ürün gamına ferritik ve dubleks boruların üretimini de gerçekleştirmektedir. Marcegaglia ArGe ekipleri, sürekli olarak yeni ürünler ve çözümler geliştirme üzerinde çalışmalar yaparak Marcegaglia’nın zamana ayak uyduran, çelikteki ana oyunculardan biri olduğunu kanıtlamaktadırlar.

Marcegaglia Türkiye ürün yelpazesinin tamamını keşfedin.

 

Daha fazla bilgi için
MARCEGAGLIA Türkiye Satış Ofisi
tel +90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Bi̇ze ulaşin

MARCEGAGLIA TURKEY
Satış Ofisi

Acıbadem Mahallesi,
Çeçen Sokak 25,
A Kule Blok, D120, K23
34660 Üsküdar,
İstanbul • Türkiye
phone +90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Subscribe to out Newsletter

Share on:

Comments are disabled.