Marcegaglia, otomotiv sektöründe mükemmellik ortağınız

13 Mart, 2019

Marcegaglia, otomotiv sektöründe mükemmellik ortağınız

Günümüzde dünya otomotiv pazarı motorun küçültülmesi ve ağırlığı optimize etmeyi amaçlayan tasarımların yaratılması yoluyla, araçların ağırlığını hafifletmek için sürekli artan bir eğilim görüyor.

Otomotiv endüstrisinin mükemmellik ortağı Marcegaglia, bu eğilime karşılık araba üreticilerine ve OEM’lere uygun çözümler sunarak karbondioksit emisyonlarının azaltılmasına, maliyetlerin optimize edilmesine ve en yüksek güvenlik standartlarının sağlanmasına katkıda bulunan daha hafif araçlar elde etmelerini sağlar.

Marcegaglia grup şirketlerine bağlı, boru, yassı ürünler ve soğuk çekilmiş cubuklar için paslanmaz çeliğin işlenmesine adanmış Maregaglia Specialties, otomotiv pazarı için çözümler geliştirip, paslanmaz çelik ürün seçeneklerini 1D ve 2D/2Bcilalı rulo ve levha ürün yelpazesiyle zeginleştirmiş ve neredeyse geçici bir kaynaşma işlemiyle birleştirilmiş özel bir yüzey uygulamasıylastabilize edilmiş ferritik yassı ürünlerin şekillenebilirliğini ve ekstrüzyonu artırmıştır.

Marcegaglia ayrıca paslanmaz çelik yassı ürünlerve egzoz sistemleri için dikişli borular sektöründe (manifoldlar, ön ve merkezi borular, esnek bağlantı elemanları, katalizörler, susturucular, kuyruk boruları), hidroforming uygulamalarında ve aynı zamanda ticari taşıt sanayi için otobüs çerçeveleri ve diğer yapısal uygulamalar için özel şekillendirilmiş kesitlerde özel bir bilgi birikimi geliştirmiştir.

Kamyon pazarı segmentineolan özel dikkati, çok dar toleranslara ve yüksek performansa sahip, geniş çaplı lazer dikişli tüplerin geliştirilmesine yol açmıştır.

Marcegaglia, akışı optimize etmek ve doğru şekilde esnek, tam zamanında hizmet sağlamak ve Avrupa genelinde tren, gemi veya kamyonlarla otomotiv pazarına en iyi şekilde hizmet verebilmek için 11 lojistik merkeziyle kendi taşımacılık ağını oluşturmuştur.

Çelik üretiminde uzun yıllara dayanan, benzersiz bir bilgi birikimi ve dahili Ar-Ge ekibi ile birlikte Marcegaglia’nın deneyimi, küçük tedarik durumlarında bile üretim sürecini optimize etmek için müşteri ihtiyaçlarını ve özel standartlarını karşılamasına izin veriyor.

Özelleştirme ayrıca belirli ihtiyaçlara göre ürünlerin özel olarak paketlenmesini de içerir.

Bu özel bilgi birikimi sayesinde, grup dünyadaki en iyi OEM tedarikçileri arasındadır.

Bi̇ze ulaşin

MARCEGAGLIA TURKEY
Satış Ofisi

Acıbadem Mahallesi,
Çeçen Sokak 25,
A Kule Blok, D120, K23
34660 Üsküdar,
İstanbul • Türkiye
phone +90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Subscribe to out Newsletter

Share on:

Comments are disabled.