Marcegaglia Türkiye’de maksimum özelleştirme için isteğe bağlı işlem

14 Eylül 2020

Marcegaglia Türkiye’de maksimum özelleştirme için isteğe bağlı işlem

Uzun zamandır pazarın ana eğilimi, standart ürünlerin seri üretimidir. Zamanla, kitlelerin arasından sıyrılmak için tüketici talebine göre üretime gitmenin sonucunda ihtiyaçlar değişmiştir. Bu, üretimde bir değişikliğe yol açtı ve giderek daha spesifik ve çeşitlendirilmiş ürünleri garanti edebilecek tekniklerin geliştirilmesini gerektirdi.

Marcegaglia Türkiye, paslanmaz çelik ürünleri farklı opsiyonel yüzey özelleştirme imkanıyla zenginleştirilmiş geniş bir üretim yelpazesiyle yeni pazar trendleriyle mükemmel bir şekilde uyumludur.

İhtiyaçlara bağlı olarak, farklı mekanik ve estetik niteliklerle karakterize edilen yüksek kaliteli bir ürüne sahip olmak için uygulanacak işlem türünü seçmek mümkündür.

Fırçalama (180 Grid), paslanmaz ürünlere mükemmel bir şekilde homojen ve neredeyse iz bırakmayan bir yüzey verir. İşlem, aşındırıcı alüminyum oksit ve silisyum karbür granülleri ile emprenye edilmiş dokumasız sentetik elyaf malzemeler (naylon) kullanılarak yapılır.

İkinci bir seçenek, oksitlerin ve diğer pürüzlerin giderilmesi için çeşitli kumlarda aşındırıcı kayışların kullanılması sayesinde, tüm yüzeydeki pürüzlülük değerlerinin iyi bir homojenliğini ve iyi bir görünüm bitişini garanti eden Satin (320 Grid) yüzey işlemidir.

Son olarak, Ayna parlaklığında (600 Grid) yüzey , paslanmaz çelik ürünlerin son derece yansıtıcı olmasını, paslanmaz çeliğin parlatılmasıyla elde edilen çiziksiz bir görünüme sahip pürüzsüz yüzey olmasını sağlar. Ayna yüzeyin yararı, aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır ve estetik açıdan hoş bir yüzey kaplamasıdır. Bunun nedeni, aşındırıcı parçacıkları barındırabilecek derin çizikleri ortadan kaldıran cilalama prosedürüdür.

Marcegaglia Türkiye ürün yelpazesini keşfedin:

https://www.marcegaglia.com.tr/marcegaglia_product/stainless-steel-welded-tubes/?lang=en

Daha fazla bilgi için:

MARCEGAGLIA Türkiye Satış Ofisi
+90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Contacts

MARCEGAGLIA TURKEY
Satış Ofisi

Acıbadem Mahallesi,
Çeçen Sokak 25,
A Kule Blok, D120, K23
34660 Üsküdar,
İstanbul • Türkiye
phone +90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Subscribe to out Newsletter

Share on:

Comments are disabled.