Paslanmaz çelik borular: Her tür uygulamada azami güvenilirlik

28 Ocak 2021

Paslanmaz çelik borular: Her tür uygulamada azami güvenilirlik

Paslanmaz çelik, ürünlere korozyona karşı önemli direnç sağlar: Bu özellik alttaki metali haricî kimyasal maddelerin etkisinden koruyan, kendilerini kalınlığı birkaç atomik katmana eşit olan ince ve yapışkan bir oksit katmanı ile kaplayabilen alaşım elementlerinin, özellikle kromun varlığından kaynaklanır.

Bu nedenle, paslanmaz çelik borular her tür uygulama ve sanayi ortamı için azami güvenilirliğe sahip olup mukavemet, aşınım direnci, ısıl verimlilik, uzun ömür, ısı direnci ve estetik özelliğiyle tanınmakla birlikte çok uzun süre dayanabilir, yıpranma ve olası herhangi bir dış etken karşısında uzun ömürlüdürler.

Paslanmaz çelik borular; süt ve gıda, otomotiv, enerji sektörü, dekorasyon, tasarım, mimari, petrokimya, madencilik ve ilaç sektörleri gibi sanayi sektörlerinde uygulanmaya elverişlidir.

Sürekli büyüyen bir pazarın artan taleplerini karşılamak amacıyla Marcegaglia Türkiye, Ergene’deki operasyonlarıyla temel üretim standartlarına uygun olarak kalınlığı 1,0 – 3,0 mm ve çapı 16 – 63,5 mm arasında değişen çok çeşitli paslanmaz çelik dikişli borular ve kalınlığı 1 – 3 mm ve dış çapı 20 × 20 – 60 × 20 mm arasında değişen kutu profiller üretmektedir.

Marcegaglia Türkiye ürün yelpazesi çeşitli uygulamalar için sertifikalı ürünler içerir, temel üretim standartlarına uygundur ve müşterilerine en gelişmiş teknolojik çözümleri sunarak onların en katı güvenlik protokollerini geliştirip uygulamalarına yardımcı olur.

Marcegaglia Türkiye, yarı mamul ve bitmiş ürünlerden oluşan denetimli üretim zincirimiz sayesinde Türkiye, Rusya, İtalya ve Brezilya’da geliştirilen küresel paslanmaz çelik ağı Marcegaglia Specialties’in ana oyuncularından biridir.

Marcegaglia Türkiye’nin tüm ürün yelpazesini keşfedin.

Daha fazla bilgi:

Marcegaglia Türkiye
Paslanmaz Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş
Velimeşe Mahallesi, Hanedan Sokak,
No:2 Ergene 59930,
Tekirdağ • Türkiye
turkiye@marcegaglia.com

Kişiler

MARCEGAGLIA TURKEY
Satış Ofisi

Acıbadem Mahallesi,
Çeçen Sokak 25,
A Kule Blok, D120, K23
34660 Üsküdar,
İstanbul • Türkiye
phone +90 216 510 3300
turkiye@marcegaglia.com

Bültene abone olun

Share on:

Comments are disabled.